Poznaj nas

Poznaj nas

Dystrybutory paliw najwyższej jakości

Nasi specjaliści zapewnią optymalne rozwiązania oraz wysoką jakość usług!

Firma Jato Serwis zajmuje się budową i modernizacją stacji paliw. Jesteśmy prężnie rozwijająca się firma działającą na rynku od 13 lat.

Wywodzimy się z firmy CGH Polska w której jako dział serwisu zamontowaliśmy setki dystrybutorów oraz zbiorników paliwowych. Nasza wykwalifikowana kadra oraz hala z parkiem maszynowym pozwala w pełni profesjonalnie wykonywać powierzone nam zadania.

Dzięki dużemu doświadczeniu potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów.

Nowoczesne dystrybutory paliw na stacje

Od ponad 13 lat zajmujemy się wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań usprawniających działanie stacji benzynowych. Sprzedajemy oraz serwisujemy dystrybutory paliw Tokheim, lidera w branży działającego na rynku od 1901 roku. Marka ta znana jest z wytwarzania produktów o niskim stopniu awaryjności oraz implementacji technologii zwiększających wydajność. Z naszych usług sprzedaży i serwisowania dystrybutorów paliw korzystają stacje benzynowe na terenie całego kraju. Grono naszych klientów stale się powiększa, ponieważ stawiamy na rozwój sprzedaży dystrybutorów paliw.

Ponadto zajmujemy się zakuwaniem kompensatorów na każdy wymiar. Ich zadaniem jest absorbowanie przemieszczeń i drgań. Znacznie ułatwiają montaż, a także zmniejszają naprężenia, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnorodnych instalacjach paliwowych.

Wszystkie dostępne w asortymencie dystrybutory paliw oraz inne produkty posiadają niezbędne certyfikaty, potwierdzające zgodność z aktualnie obowiązującymi normami UE. Oferujemy duży wybór dystrybutorów paliw, wyposażonych w takie funkcje standardowe jak: liczniki elektroniczne, układy odzysku oparów czy energooszczędne wyświetlacze. Są to urządzenia najwyższej jakości, wykonane ze stali nierdzewnej, wytrzymałe i przeznaczone do wieloletniego, niezawodnego działania. W sprzedaży posiadamy szeroką gamę dystrybutorów paliw jedno- i wielowężowych do wydawania benzyny, olejów napędowych oraz biopaliw. Wszystkie produkty mogą być rozbudowane o dodatkowe funkcje.

Dokładne systemy pomiarowe paliw

Specjalizujemy się także w dostarczaniu kompletnych systemów pomiarowych paliw oraz monitoringu zbiorników i ewentualnych wycieków. Zapewniamy pełną obsługę wdrożeniową oraz całodobowy serwis wszystkich dostarczanych przez naszą firmę urządzeń. Oferowane systemy pomiarowe paliw oparte są na komponentach najwyższej jakości, gwarantujących dokładne wyniki i pełne bezpieczeństwo pracy. Odczyty mogą być wykonywane samodzielnie na miejscu lub zdalnie za pośrednictwem Internetu. Korzystanie z naszych systemów pomiarowych paliw jest niezwykle intuicyjne i komfortowe. Co ważne, można je zaimplementować zarówno w nowych, jak i wyremontowanych zbiornikach.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą przedstawioną na stronie internetowej, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Zapraszamy także do przejrzenia znajdujących się w Galerii zdjęć, prezentujących oferowane przez Jato Serwis urządzenia oraz systemy. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy.